ua

План заходів на 2018 рік

structure

План заходів Ради молодих вчених на 2018 рік

1. В рамках співпраці з науково-дослідними установами Національної академії аграрних наук України співучасть в організації та проведенні конференцій:

2. В рамках співпраці з науково-дослідними установами України співучасть в організації та проведенні інтернет-конференцій:

3. Підтримка та наповнення інформаційного ресурсу Ради молодих вчених на сайті Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР).

4. Проведення роботи щодо пошуку конкурсів та грантів на фінансування наукових проектів молодих вчених, підтримка в оформленні заявок та поданні матеріалів.

5. Розгляд можливостей забезпечення участі представників Ради молодих вчених УІЕСР в спілках молодих вчених у вищих органах виконавчої влади.

6. Підписання договорів про співробітництво з радами молодих вчених провідних закладів аграрного профілю в Україні та за її межами.

7. Організація та участь молодих вчених УІЕСР в межах компетенції у заходах, які спрямовані на підвищення кваліфікації (Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова»).

 

 Голова Ради молодих вчених УІЕСР            _________  Л. Присяжнюк

 Схвалено Вченою Радою Українського інституту експертизи сортів рослин

 протокол № 1 від «25» січня 2018 р.