ua

Інструкція по групових сплатах за підтримку в реєстрах

structure

Інструкція по групових сплатах за підтримку в реєстрах

Оновлення кабінету заявника додає функцію формування групових рахунків за підтримки в реєстрі. Груповий рахунок дозволяє сформувати повідомлення для окремого заявника по двох групах дій (За підтримання чинності майнового права інтелектуальної власності на поширення сорту рослин та За підтримання чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин (чинності патенту)) за визначений рік (поточний та наступний).

Для переходу до даної функції, необхідно на сторінці заявників (рис. 1) вибрати заявника по сортах якого необхідно сформувати рахунок.


Рис. 1. Меню вибору заявників

На сторінці сортів обраного заявника відображеться кнопка «ЗГЕНЕРУВАТИ РАХУНОК ЗА ПІДТРИМКУ СОРТІВ» (виділено червоним на Рис. 2). Натискання на дану кнопку дозволить перейти до вибору сортів за підтримку (рис. 3).


Рис. 2. Сторінка сортів заявника

Рис. 3. Сторінка сортів, що потрапили в реєстр на поширення

Сторінка сортів для оплати за підтримку має дві вкладки:

1) За підтримання чинності майнового права інтелектуальної власності на поширення сорту рослин – (Рис. 3)– відображено сорти заявника, що містяться в рестрі на поширення;

2) За підтримання чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин (чинності патенту) – (Рис. 4)– відображено сорти заявника, що містяться в реєстрі на чинність патенту.

Активна вкладка відображається білим кольором. На даній вкладці додано рік за який необхідно сформувати рахунок. Натискаючи на рік (по замовчуванню активний наступний рік) в Вас мінюяться пропозиції до переліку пропонованих сортів. Активний рік виділяється сірим кольором (виделено синім кругом на рис.). На сторінці, окрім номеру заявки, назви сорту та ботанічного таксону, додатково відображено рік реєстрації (виділено зеленим), вид платежу та сума (рис. 3).  

При великій кількості заявок можлива незначна затримка в формуванні таблиці.

Рис. 4. Сторінка сортів, що потрапили в реєстр на патент

Увага! В даних списках відображаються не лише заявки для яких користувач є головним (першим) власником (реєстр на поширення) або володільцем (реєстр патентів) а й спільні з іншими заявниками. Тому переглядайте пропонований перелік і виключайте непотрібні.

В переліку сортів для формування повідомлення/рахунку можуть міститися сорти відображені сірим кольором (рис. 5). Це вказує, що за дані сорти вже є оплата і вони неактивні для включення в перелік на оплату.


Рис. 5. Сорти за які вже сплачено (Неактивні)

Напроти кожного сорту є прапорець (галочка) (Рис. 6). Зняття її дозволяє виключити або включити заявку з списку на оплату (по замовчуванню для всіх сортів прапорець включений). Для неактивних сортів відмітку не можна поставити.


Рис. 6. Відмічені та невідмічені сорти для сплати

Після вибору сортів, для генерації повідомлення/рахунку на сплату по відповідній підтримці в реєстрі, необхідно натиснути на кнопку «Згенерувати рахунок» (рис. 7) (знаходиться в кінці сторінки). Після натискання якої буде сформовано та завантажено повідомлення в форматі pdf.


Рис. 7. Генерація друкованої форми

Сформоване повідомлення міститиме реквізити на сплату та загальну суму на першій сторінці (рис. 8). А також додаток до повідомлення, в якому міститься розшифровка по сортах. При сплаті даного рахунку необхідно обов’язково вказувати номер рахунку (як подано в призначенні платежу). Інформація в дужках (За підтримання …), що подана в призначенні, необов’язкова.


Рис. 8. Головна сторінка повідомлення