ua

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА!

structure

ОГОЛОШЕННЯ

До відома суб’єктів насінництва та розсадництва!

    Український інститут експертизи сортів рослин (УІЕСР) повідомляє про важливі зміни, які внесені згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1274 до Пункту 19 Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал, а також до форм сертифікатів на насіння та\або садивний матеріал, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 № 97.

    Згідно з цими змінами, для здійснення ділянкового (ґрунтового) сортового контролю та лабораторного сортового контролю, суб’єкт насінництва та розсадництва зобов'язаний укласти договір з уповноваженою Міністерством аграрної політики установою чи організацією протягом 30 днів з дня оформлення акта про відбір контрольної проби.

    З метою оперативного та ефективного врегулювання договірних стосунків, ми запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів насінництва та розсадництва звернутися до Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) з клопотанням про укладання договору.

    Форму клопотання можна знайти за посиланням: https://sops.gov.ua/klopotanna....

    Для подачі клопотання необхідно також надати скановану копію акта відбору середніх (репрезентаційних) проб насіння.

    Важливо – при написанні листів та відправці їх електронною поштою обов’язково необхідно вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, зворотну адресу і контактний номер телефону для оперативного вирішення питань.

    Клопотання та скановану копію акта про відбір контрольної проби насіння можна надіслати на електронну адресу sops@i.ua або особисто подати у офісі за адресою:
вул. Генерала Родимцева, 15, Київ, 03041.

    Докладні вимоги та інформацію щодо укладання договору можна знайти на офіційному веб-сайті УІЕСР в розділі "Грунтконтроль" за посиланням https://sops.gov.ua/gruntkontr.

    Запрошуємо відвідати сайт та ознайомитися з усіма необхідними вказівками.

    За детальнішою інформацією та консультаціями звертайтесь до спеціалістів відділу експертизи на відмінність, однорідність та стабільність сортів рослин

(тел.+38 (044) 290 41 33) 

Дякуємо за увагу та співпрацю. 

З повагою,

Український інститут експертизи сортів рослин