ua

Всі новини

structure

Візит експертів міжнародного Проєкту ЄС Твінінг

14/06/2024

Повернутись

   Дводенний візит експертів міжнародного Проєкту ЄС Твінінг «Наближення національного законодавства України у сфері державного нагляду (контролю) за ГМО у відкритих системах, охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва до європейських норм та стандартів» та представників Держпродспоживслужби до Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) відбувався з 12 по 13 червня 2024 року.

У перший день на нараді в УІЕСР за участі директора  УІЕСР Сергія Мельника, заступників директора УІЕСР, керівника Проєкту Крістіне Ломакіної, постійного радника Проєкту Модріса Фрікманіса, експертів Проєкту: Лієни Яунземе, Інги Овсянникової,  заступника Голови Держпродспоживслужби  Вадима Чайковського,  заступника начальника управління – начальника відділу контролю у сферах насінництва, розсадництва та охорони прав на сорти рослин Департаменту фітосанітарної безпеки та контролю в рослинництві Алли Яненко,  головного спеціаліста відділу контролю у сферах насінництва, розсадництва та охорони прав на сорти рослин Департаменту фітосанітарної безпеки та контролю в рослинництві Світлани Лахтіоновової, керівництва УІЕСР директор УІЕСР ознайомив присутніх з роботою інституту та організацією роботи щодо проведення ділянкового (ґрунтового) сортового контролю та лабораторного сортового контролю.

Учасники зібрання відвідали  Лабораторію молекулярно-генетичного аналізу УІЕСР. Завідувач лабораторії Ірина Діхтяр ознайомила присутніх з роботою лабораторії, зосередивши увагу на проведенні досліджень лабораторного сортового контролю. Делегація 13 червня 2024 відвідала Київську спеціалізовану філію. Директор філії Тарас Сіліфонов  поділився досвідом щодо організації роботи і проведення ділянкового (ґрунтового) сортового контролю на філії, заступник директора філії Павло Голоднюк продемонстрував розміщення сортодослідних ділянок в полі.

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись